Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - wszystkie misje i zadania

Kompletna lista zleceń do wykonania.

W grze Dziedzictwo Hogwartu znajdziesz szereg misji do wykonania, od głównych questów fabularnych, przez zlecenia poboczne, misje relacji dla towarzyszy (polepszające wasze koleżeństwo), kończąc na specjalnych zadaniach dla profesorów, odblokowujących nowe czary - dla ułatnienia nazywamy je poniżej Głównymi, pobocznymi, relacjami i zadaniami dla profesorów.

Znajdziecie tutaj krok po kroku zadania od początku aż do zakończenia gry. Po przejściu na konkretną stronę znajdziecie szczegółowy opis wraz z licznymi ilustracjami, rozwiązaniem zagadek i innymi ważnymi wskazówkami.

WSKAZÓWKA #1: Jeśli chcecie w danym obszarze gry zebrać wszystkie skrzynie ze skarbami czy strony Przewodnika, zerknijcie również na naszą stronę zatytułowaną: znajdźki i sekrety.

WSKAZÓWKA #2: Aby sprawdzić nazwę aktualnie rozgrywanej misji, zajrzyj do dziennika albo przytrzymaj przycisk „w górę” na d-padzie kontrolera. Rozwinie się wówczas wstęga, na której sprawdzisz tytuł zadania oraz aktualny cel.


Spis treści poradnika: skocz do sekcji


Misje główne - opis przejścia


Zadania od profesorów


Zadania poboczne


Relacje


Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze