Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Ostatni bastion Harlowa

Zakończenie wątku gryfonki.

Przed nami już ostatnia misja wątku gryfonki Natsai i jej śledztwa przeciwko Harlowowi w grze Dziedzictwo Hogwartu. Misja ta odblokowuje się, jeśli ukończyliśmy wszystkie zadania dla przyjaciela i zaliczyliśmy wszystkie misje wątku głównego, aż do walki z Ranrokiem - misja relacji Ostatni bastion Harlowa.

  • Uwaga: Ten side-quest należy do cyklu misji, w których pomagamy Natty zdobyć dowody przeciwko przestępczej działalności Teofila Harlowa. Poprzednie zadanie z tej serii: Poszukiwanie koncentracji.
  • Udajemy się w pobliże dworu Cape, gdzie po upadku Rookwooda ukrył się Teofil Harlow. Na miejscu rozmawiamy z Natty, a po krótkiej pogawędce zgadzamy się raz na zawsze zakończyć terror Popiełków. Podążamy za dziewczyną na teren rezydencji.
  • Na dziedzińcu zostaniemy zaatakowali przez kilka oddziałów czarnoksiężników i wzywane przez nich Inferiusy. Pokonujemy ich, a po chwili pojawi się sam Harlow, pełniący formę mini-bossa. Jeśli nauczyliśmy się zaklęcia Avada Kedavra, to możemy pokonać antagonistę jednym trafieniem. Tak czy inaczej, po zbiciu jego paska zdrowia do zera wykonamy krótką mini grę, w której „siłujemy się” z Harlowem na czary - należy wciskać podany na ekranie przycisk.
  • Po walce i obejrzeniu kolejnej scenki zostajemy przeniesieni do skrzydła szpitalnego Hogwartu, gdzie rozmawiamy z Natty. Podsumowujemy ostatnie wydarzenia, a dziewczyna w końcu zaczyna akceptować fakt, że nie musi czuć się winna za poświęcenie jej ojca. Po dialogu zadanie zakończy się. Gratulacje! Ukończyliście wątek Natsai Onai w grze Dziedzictwo Hogwartu!

Następnie: Hogwarts Legacy - Czujne oko Weasley

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - W cieniu przyjaźni

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze