Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Nocny złodziej

Poszukujemy skradzionej biżuterii.

Podczas przemierzania szkockich Highlandów w grze Dziedzictwo Hogwartu, nasza postać trafi do małej wioski Irondale. Tamtejszy handlarz ma problem z pojawiającym się nocami złodziejem, który ukradł rodzinną pamiątkę kupca - misja poboczna Nocny złodziej.

  • Udajemy się do wspomnianej wioski Irondale i rozmawiamy z Padericem. Wysłuchujemy historii i jego podejrzeń, po czym zgadzamy się pomóc.
  • Czekamy do nocy, a w okolicy zaczną pojawiać się porozrzucane stosy monet. Podążamy ich śladem, po drodze wpadając między innymi do obozu buntowników Ranroka, ale finalnie powinniśmy dotrzeć do małej jaskini kawałek na zachód od wioski.
  • Okazuje się, że złodziejem nie była siostra kupca, a niuchacz, czyli magiczne zwierzę ze skłonnością do podkradania błyskotek. Teraz musimy zrobić dwie rzeczy - najpierw łapiemy zwierzaka cap-sakwą (uważamy, żeby go nie wystraszyć, bo potem może być ciężko go złapać), a potem musimy wdrapać się na górę gniazda niuchacza i podnieść stamtąd skradzioną kupcowi biżuterię.
  • Teraz wracamy do Paderica i mówimy mu o efektach naszego śledztwa. Na tym misja zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Z powrotem na ścieżce

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Zaginione dziecko

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze