Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Dzwoniące rozwiązanie

Odgrywamy melodię i znajdujemy skarb

Na mapę rozpoczynającą tę misję poboczną w grze Dziedzictwo Hogwartu możemy natknąć się podczas wykonywania zlecenia Na ratunek Rokoko. W tej krótkiej misji musimy odnaleźć miejsce ukrycia zestawu dzwonów i zagrać na nich odpowiednią melodię, aby odnaleźć ukryty skarb - misja poboczna Dzwoniące rozwiązanie.

  • Jak już wspomnieliśmy wyżej, na mapę trafimy w innej misji pobocznej. Znajdziemy ją w pomieszczeniu za ukrytymi drzwiami, leżącą na niewielkim stoliku po lewej stronie.
  • Teraz udajemy się na półwysep na środku obszaru, a dokładnie do ruin zamku, gdzie walczyliśmy z Popiełkami w ramach misji pobocznej Polowanie na Selwyna. Dzwony znajdziemy w południowo zachodniej części zamku. Musimy zagrać na dzwonach melodię, korzystając z podpowiedzi na mapie. Każdy dzwon odpowiada innej nucie, zapisanej na pięciolinii. Możecie spróbować znaleźć rozwiązanie samemu lub skorzystać z podpowiedzi, którą zamieszczamy na zrzucie ekranu poniżej.
  • Po poprawnym odegraniu melodii pojawi się skrzynia, w której znajdziemy naszą nagrodę za poprawne rozwiązanie zagadki. Na tym misja zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Cenne opierzenie

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Na ratunek Rokoko

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze