Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zdjęcie klątwy

Ratujemy brata Samanty.

Podczas eksploracji szkoły w Dziedzictwie Hogwartu możemy trafić na Samantę Dale. Dziewczyna prosi nas o pomoc w odwróceniu przekleństwa, które nieumyślnie ściągnął na siebie jej brat - misja poboczna Zdjęcie klątwy

  • Udajemy się do szkolnych szklarni i rozmawiamy tam z Samantą. Dziewczyna wyjaśni nam genezę klątwy oraz podpowie, jak ją zdjąć. Zgadzamy się pomóc i udajemy się do wskazanego grobowca.
  • Grób Marmaduke’a to bardzo prosty loch. Idziemy cały czas w głąb jaskini. Kiedy trafimy na przejście zablokowane przez diabelskie sidła, to rzucamy Lumos, aby rośliny się schowały. Trafimy tu na tylko jednego przeciwnika - trolla w dużej komnacie. Na szczęście, jeśli dość szybko rzucimy na siebie zaklęcie niewidzialności, to możemy zignorować potwora i wejść bezpośrednio do krypty.
  • Odkładamy rodową pamiątkę na grobie Marmaduke’a i wydostajemy się z lochu przez niewielki boczny korytarz. Wracamy do Samanty i zadajemy raport z misji. Na tym zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Opanowanie Trolla

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Kort przywoływaczy: mecz 3

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze