Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - zadania od profesorów

Wszystkie questy, które otrzymujemy od nauczycieli Hogwartu.

W grze Dziedzictwo Hogwartu jednym z typów misji są zadania, które otrzymujemy wyłącznie od profesorów szkoły magii, aby nasza postać mogła nadrobić braki w nauce - czyli w praktyce nauczyć się nowych czarów. Dla ułatwienia nazwaliśmy je po prostu: zadania od profesorów.

Na tej stronie poniżej znajdziecie więc wszystkie tego typu wyjątkowe zlecenia, a po przejściu dalej - dokładny opis zadania, wraz z ilustracjami i podpowiedziami, jak wykonać misje.

WSKAZÓWKA #1: Oprócz zadań od profesorów, w grze odnajdziesz także inne questy. Przejdź na oddzielne strony, jeśli ich szukasz: główne misje fabularne, zadania poboczne, relacje: misje towarzyszy

WSKAZÓWKA #2: Jeśli chcecie w danym obszarze gry zebrać wszystkie skrzynie ze skarbami czy strony Przewodnika, zerknijcie również na naszą stronę zatytułowaną: znajdźki i sekrety.

WSKAZÓWKA #3: Aby sprawdzić nazwę aktualnie rozgrywanej misji, zajrzyj do dziennika albo przytrzymaj przycisk „w górę” na d-padzie kontrolera. Rozwinie się wówczas wstęga, na której sprawdzisz tytuł zadania oraz aktualny cel.


Zadania od profesorów w Hogwarts Legacy

Poniżej spis wszystkich zadań - życzymy miłego odkrywania ciekawych historii, które się za nimi kryją.

[Wkrótce aktualizacja.]


Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze