Skip to main content

Hogwarts Legacy: Director's Cut podobno już powstaje. Pomagają twórcy Suicide Squad

Avalanche Software coś szykuje.

Według zakulisowych doniesień dziennikarza Jasona Schreiera, studio Avalanche Software nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii rozwoju Hogwarts Legacy. Podobno trwają już prace nad wydaniem Director's Cut.

Wieści pochodzą z obszernego artykułu, w którym Schreier przybliżył temat problemów w produkcji Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady. Podobno to właśnie m.in. deweloperzy z tego studia są zaangażowani w produkcję projektu o nazwie Hogwarts Legacy: Director's Cut.

Czym konkretnie jednak miałaby się różnić nowa edycja od gry podstawowej, skoro Hogwarts Legacy nie otrzymało nigdy pełnoprawnego rozszerzenia? Ten temat pozostaje jak na razie wielką niewiadomą. Schreier podkreśla jednak, że Director's Cut to nazwa nieoficjalna, może więc mowa po prostu o czymś w rodzaju rocznicowego wydania. Czyżby twórcy szykowali coś na 2. urodziny gry? A może w planach jest jakiś specjalny event związany z nowym serialem od HBO? Na ten moment możemy wyłącznie gdybać.

Twórcy zaprezentowali zawartość najnowszej aktualizacji.Zobacz na YouTube

Zawsze możemy też pomarzyć o tym, że Avalanche Software podejmie się prac nad rozszerzeniem fabularnym lub dodaniem do gry oficjalnych rozgrywek Quidditcha. Co prawda twórcy studzili nadzieje na DLC już w okolicach premiery, ale nigdy nie stwierdzili otwarcie, że żaden dodatek na pewno nie powstanie.

Tymczasem gracze muszą nacieszyć się dostawą darmowych nowości, która trafiła dzisiaj do gry. Zawartość patcha jest dostępna na wszystkich platformach i obejmuje m.in. tryb fotograficzny, opcję resetu talentów postaci i garść elementów kosmetycznych.

Zobacz także