Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Polowanie na Selwyna

Pozbywamy się watakżki Popiełków.

Będąc na samym południu mapy w grze Dziedzictwo Hogwartu trafimy do wioski Cragcroft. Okazuje się, że mieszkańcy osady cierpią z powodu aktywności Popiełków, których rezydująca w pobliskim zamku banda wybrała nowego przywódcę - misja poboczna Polowanie na Selwyna.

  • Zaczynamy we wspomnianej wiosce Cragcroft, gdzie rozmawiamy z Hiacyntą Olivier. Wysłuchujemy jej historii i informacji o tym, że wyznaczyła nagrodę za głowę Silvanusa Selwyna. Udajemy się za nawigacją do pobliskiego zamku.
  • Na miejscu kręci się wielu członków gangu Popiełków, ale tak naprawdę nie musimy z nimi walczyć. Wystarczy, że pozbędziemy się Sylvanusa, którego znajdziemy przed dużym namiotem we wschodniej części obozu. Po pokonaniu watażki możemy pokonać resztę przeciwników lub spróbować uciec i wrócić do Hiacynty.
  • Po powrocie do wioski Cragcroft rozmawiamy z kobietą, którą znajdziemy w tym samym miejscu, co wcześniej. Przyznajemy się do pokonania czarnoksiężnika i odbieramy nagrodę za nasze działania. Po tym misja zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Na ratunek Rokoko

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Kort przywoływaczy: Mecz 4

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze