Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zajęcia o zwierzętach

Poppy i opieka nad magicznymi stworzeniami.

W ramach wątku głównego Dziedzictwa Hogwartu trafimy także na lekcję o magicznych zwierzętach i opiece nad nimi. Przy okazji poznamy Poppy - puchonkę będącą specjalistką od wszelkich magicznych stworzeń - misja główna Zajęcia o zwierzętach.

  • Udajemy się za nawigacją do klasy, która znajduje się poza głównym budynkiem szkoły. Wchodzimy w interakcję ze świecącym kręgiem, aby rozpocząć zadanie. Oglądamy scenkę, w której Poppy się nam przedstawi.
  • Następnie dziewczyna nauczy nas pielęgnacji zwierząt. Otrzymamy szczotkę, którą przypinamy do jednego ze slotów na zaklęcia. Używamy jej, żeby uczesać leżącego na stole Geralda. Czesanie odbywa się automatycznie i nie musimy wykonywać żadnych dodatkowych ruchów.
  • Teraz Poppy da nam karmę, której używamy w identyczny sposób - przypisujemy do jednego ze slotów na zaklęcia i używamy na pufku. Po tym oglądamy scenkę, w której dwójka uczniów znęca się nad magicznym kotem. Po przegonieniu natrętów używamy szczotki i karmy na kotach tak samo, jak wcześniej zrobiliśmy to z pufkiem.
  • Gdy to zrobimy, zawoła nas profesor Howin. Podchodzimy do nauczycielki i rozmawiamy z nią. Po wysłuchaniu dialogu zawoła nas Poppy. Dziewczyna chce nam pokazać jeszcze jedno magiczne stworzenie. Podążamy za nią i oglądamy scenkę. Karmimy i czeszemy zwierzę, a po tym misja zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Księżycowa niedola woźnego

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Zamiatanie konkurencji

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze