Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Kort przywoływaczy: Mecz 5

Ostatnia runda turnieju.

Przed nami ostatnia rudna turnieju w korcie przywoływaczy w grze Dziedzictwo Hogwartu. Tym razem przyjdzie nam zmierzyć się z tajemniczym mistrzem szkoły, którym okazuje się sam Profesor Ronan. Czeka nas zatem długi i ciężki pojedynek - misja poboczna Kort przywoływaczy: Mecz 5.

  • Aby rozpocząć mecz udajemy się na błonia zamku, gdzie spotkamy Profesora Ronana, który proponuje nam zagranie jednej rundy. Zgadzamy się, a zasady gry nie będą odbiegać od naszych wcześniejszych starć.
  • W ostatniej rundzie turnieju na planszy znajdują się wszystkie przeszkody, z którymi musieliśmy męczyć się w poprzednich meczach, jak i znane z jednej z poprzednich rund stopnie, pozwalające na zdobycie dodatkowych punktów. Musimy w pełni się skupić, bo Ronan jest wprawnym graczem i bardzo rzadko popełnia błędy.
  • Po wygranym meczu ponownie rozmawiamy z profesorem Ronanem, a zadanie zakończy się. Gratulacje! Zostaliśmy mistrzem gry w Kort Przywoływaczy w grze Dziedzictwo Hogwartu!

Następnie: Hogwarts Legacy - Człowiek za księżycami

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Czujne oko Weasley

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze