Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zajęcia z historii magii

Próbujemy nie zasnąć na wykładzie.

W ramach naszych postępów w nauce w grze Dziedzictwo Hogwartu możemy wziąć udział w jeszcze jednej lekcji. Tym razem będą to teoretycznie najmniej interesujące zajęcia, czyli historia magii, prowadzona przez przynudzającego profesora Binnsa - misja poboczna Zajęcia z historii magii.

  • Udajemy się do klasy profesora Binnsa i rozpoczynamy lekcję stając w podświetlonym kręgu. Początkowo rozegramy krótką mini grę, polegającą na ruszaniu analogiem w lewo i prawo, aby... nie zasnąć podczas wykładu. Po tak wspaniałym początku profesor zaprosi uczniów na małą wycieczkę po szkole.
  • Podążamy za duchem nauczyciela i po przejściu przez kamienne drzwi rozmawiamy z nim. Zjawa poda nam przydatną wskazówkę na temat Bragbora, czyli przodka naszego przeciwnika Ranroka.
  • Teraz musimy znaleźć dwie strony przewodnika, wskazane przez profesora. Na pierwszą trafimy schodząc po niewielkich schodach i będzie to czaszka w czapce stojąca w gablocie w rogu pomieszczenia. Wracamy do profesora i po rozmowie szukamy kolejnej strony. Teraz wchodzimy po schodach po przeciwnej stronie komnaty i używany Revelio koło posągów rycerzy.
  • Po znalezieniu obu stron wracamy do profesora Binnsa. Po usłyszeniu ostatnich fragmentów historii o buncie goblinów zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Feniks z popiołów

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - W cieniu nadziei

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze