Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zadanie Madame Kogawy 1

Nauka zaklęcia Glacius.

W ramach dodatkowych wyzwań od nauczycieli w Dziedzictwie Hogwartu możemy nauczyć się zamrażającego zaklęcia Glacius. Na tej stronie wyjaśniamy, jak wykonać niezbędne ćwiczenia - Zadanie Madame Kogawy 1.

  • Zadanie od nauczycielki lotu na miotle naturalnie będzie wymagać użycia tego pojazdu. Przedstawione przez panią profesor ćwiczenia są bardzo proste i nie wymagają ani walki, ani żmudnego poszukiwania składników.
  • Musimy jedynie wsiąść na miotłę i przelecieć dwie krótkie trasy, przebijając przy tym na każdej po pięć dużych balonów. Trasy są dwie: przy szkolnym boisku do quidditcha oraz nad stacją kolejową Hogsmeade. Lokację obu tras zaznaczono na naszej mapie.
  • Po zaliczeniu obu tras udajemy się do gabinetu prof. Kogawy, do którego wchodzi się od strony błoni zamku. Na miejscu rozmawiamy z nauczycielką, uczymy się zaklęcia i testujemy je na manekinie.

Następnie: Hogwarts Legacy - Kort przywoływaczy: Mecz 1

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Komnata mapy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze