Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Wielosokowa intryga

Udajemy dyrektora Blacka.

Podczas przechodzenia wątku głównego gry Dziedzictwo Hogwartu, Niam Fitzgerald powiedziała nam, że kolejna próba obrońców odbędzie się w gabinecie profesora Blacka. Ponieważ nie mamy pomysłu, jak się tam dostać, będziemy musieli poprosić o pomoc profesora Figa - misja główna Wielosokowa intryga.

  • Udajemy się do klasy naszego mentora, gdzie wchodzimy do gabinetu na zapleczu. Rozmawiamy z nauczycielem, który ma już pomysł, jak zdobyć hasło do gabinetu dyrektora. Wypijamy eliksir wielosokowy, który pozwoli nam przybrać wygląd profesora Blacka. Fig zasugeruje, żebyśmy zdobyli od madame Kogawy informacje o pobycie skrzata domowego dyrektora.
  • W czasie misji wpadniemy na kilku innych nauczycieli, którzy będą mieli do dyrektora różne sprawy, ale też sami możemy opcjonalne zaczepić kilku uczniów. z Chociaż jest to misja „pod przykrywką”, to tak naprawdę przez większość zadania nie mamy możliwości zdemaskowania się.
  • Jeśli natomiast chcemy jak najlepiej odegrać swoją rolę, to wybierając odpowiedzi pamiętajmy o charakterze dyrektora - jest to mężczyzna samolubny, arogancki i traktujący innych z wyższością.
  • Po uzyskaniu informacji o miejscu pobytu Zgrzytka od madame Kogawy udajemy się do skrzata. Należy uważać, ponieważ w tym dialogu możemy się przypadkiem zdemaskować. Pierwsza odpowiedź o wątpliwości skrzata co do udzielaniu komukolwiek odpowiedzi nie ma znaczenia. W drugiej natomiast, gdy Zgrzytek podpowie nam, że hasłem jest dewiza rodu Blacków, należy wspomnieć, że ma ono związek z czystością krwi. Wówczas poznamy odpowiedź.
  • Teraz Eliksir wielosokowy zacznie tracić moc, a my musimy udać się do wskazanego na nawigacji parawanu, za którym bezpiecznie powrócimy do swojej normalnej postaci. Na tym zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Próba Niam Fitzgerald

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Rozmowa z dyrektorką

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze