Skip to main content

Jutro będzie dobra okazja na powrót do Hogwarts Legacy. Gra dostanie kilka nowości

Aktualizacja: wideo od twórców pokazuje zawartość aktualizacji.

Aktualizacja: Avalanche Software postanowiło przybliżyć fanom Hogwarts Legacy zawartość letniej aktualizacji w formie wideo. Mamy okazję przyjrzeć się całkiem rozbudowanemu trybowi fotograficznemu, nowym opcjom rozgrywki oraz bonusom, które do tej pory były ekskluzywne dla PlayStation lub zamówień przedpremierowych.

Zobacz na YouTube

Aktualizacja debiutuje już jutro, 6 czerwca.


Oryginalna wiadomość: Po dłuższej przerwie od dawania znaków życia, Hogwart's Legacy powraca z nową aktualizacją, wzbogacającą grę o misję, która do tej pory dostępna była wyłącznie na konsolach PlayStation. Nie brakuje też kilku nowości kosmetycznych.

Zapowiadany jeszcze w styczniu patch trafi do gry już 6 czerwca, a więc w przyszły czwartek. Główną atrakcją jest wspomniane zadanie „The Haunted Hogsmeade Shop”, które od premiery pozostawało dostępne eksluzywnie dla użytkowników PlayStation. Gracze otrzymają dostęp nie tylko do samej misji, ale i związanych z nią dodatków kosmetycznych i tytułowego sklepu.

Wśród innych atrakcji patcha znajdziemy także garść elementów kosmetycznych i przydatne funkcje, takie jak:

  • opcję zresetowania talentów postaci
  • tryb fotograficzny
  • strój więźnia Azkabanu
  • eliksir Felix Felicis (także dostępny wcześniej wyłącznie na PlayStation)
  • lawendowy skin do miotły
  • onyxowego hipogryfa
  • okulary Harry'ego Pottera

Darmowa atualizacja jest bez wątpienia mile widziane, ale z komentarzy pod ogłoszeniem możemy wywnioskować, że gracze liczyli na nieco poważniejsze nowości. Od premiery Hogwart's Legacy minął już ponad rok, a w grze wciąż brakuje trybu Nowej Gry Plus, o wyciętej zawartości nie wspominając.

Twórcy przewidziali najwyraźniej, że pojawią się głosy niezadowolenia, dlatego już w marcu uspokajali, że aktualizacja będzie raczej skromna i na pewno nie znajdziemy w niej osobnego trybu rozgrywki z meczami Quidditcha. Obecnie nie jest jasne, czy tytuł otrzyma jeszcze jakieś patche, czy może twórcy zbierają już wszyskie siły by ruszyć do prac nad kolejnym projektem.

Zobacz także