Wspieraj Eurogamer.pl

Wspieraj Eurogamer.pl i korzystaj z naszego serwisu bez reklam i bez śledzenia Twojej aktywności w celach reklamowych. Możesz wybrać subskrypcję miesięczną lub roczną. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Wybierz plan dla Eurogamer.pl subscription

Często zadawane pytania

Co otrzymuję w ramach subskrypcji?

Dzięki subskrypcji czytasz nasz serwis bez reklam na każdym urządzeniu. Dotyczy to wszystkich treści, w tym naszych rozbudowanych poradników do gier, wiadomości, artykułów i recenzji. Wspierasz również naszą redakcję - dzięki Tobie możemy przygotowywać więcej poradników i artykułów wysokiej jakości.

Co oznacza brak reklam? Co z plikami cookies?

Nie będziesz widział żadnych reklam: zarówno na stronie głównej, jak i we wszystkich podstronach. Pliki cookies związane z reklamami nie będą wykorzystywane. Oznacza to, że będziesz mógł czytać i przeglądać nas serwis w przyjazny dla siebie sposób.

Jak mogę zapłacić?

W tym momencie możesz zapłacić wyłącznie kartą kredytową za pośrednictwem Stripe. Wszystkie informacje są przetwarzane przez Stripe. Eurogamer.pl nie przechowuje żadnych informacji o płatnościach.

Jak mogę anulować?

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie na stronie swojego konta. Jeśli anulujesz subskrypcję w okresie trwania planu, zachowasz dostęp do dnia, w którym miałaby miejsce następna opłata. Nie ma opłat za anulowanie.

Jak mogę zmienić dane mojej karty kredytowej?

Przejdź do strony subskrypcji i kliknij przycisk zarządzania. Spowoduje to przejście do Stripe, gdzie możesz zmienić swoje dane. Jeśli masz z tym problemy, napisz na adres: kontakt@eurogamer.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wyjaśnień, skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@eurogamer.pl.