Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Skrzyżowane Różdżki: Runda 3

Finał ligi pojedynków

Podczas oczekiwania na powrót prof. Figa z Ministerstwa Magii w grze Dziedzictwo Hogwartu mamy czas zająć się innymi sprawami. Jedną z nich jest finałowa runda pojedynków w klubie Skrzyżowanych Różdżek - misja poboczna Skrzyżowane Różdżki: Runda 3.

WSKAZÓWKA: Ta misja odblokuje się po zakończeniu Zadania Profesor Hecat 1.

  • Udajemy się do Lucana Brattleby’ego, którego jak zwykle znajdziemy w siedzibie klubu. Rozmawiamy z chłopakiem i wybieramy opcję wzięcia udziału w ostatniej rundzie zmagań. Walka ta nie różni się zbytnio od wcześniejszych starć, jakie robiliśmy w ramach pierwszego zadania od prof. Hecat.
  • Podobnie jak ostatnim razem, możemy znowu wybrać sobie skrzydłowego spośród naszych bliskich kolegów i koleżanek, których poznaliśmy do tej pory. Tym razem nasza dwójka zmierzy się z aż czterema oponentami.
  • Należy często wykonywać uniki lub bronić się Protego i korzystać ze wszystkich poznanych dotychczas czarów - szczególnie do niszczenia barier oponentów. Po wygranym starciu znowu rozmawiamy z Lucanem, który wręczy nam nagrodę za zwycięstwo.
  • Za zwycięstow we wszystkich trzech rundach klubu Skrzyżowanych Różdżek otrzymamy unikalny strój - Szatę czempiona Skrzyżowanych Różdżek. Jest to specjalny element kosmetyczny, który nie występuje jako przedmiot w ekwipunku, ale możemy go założyć w menu dostosowania wyglądu postaci.

Następnie: Hogwarts Legacy - Trening kombinacji zaklęć 2

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Księgi i perypetie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze