Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesora Sharpa 2

Poznajemy zaklęcie Diffindo.

W ramach dodatkowych wyzwań od nauczycieli w Dziedzictwie Hogwartu możemy nauczyć się przydatnego zaklęcia przecinającego Diffindo. Na tej stronie wyjaśniamy, jak wykonać niezbędne ćwiczenia - Zadanie Profesora Sharpa 2.

  • Ćwiczenia wymagane do odblokowania czaru są bardzo podobne do poprzedniego zlecenia. Wyzwanie jest bardzo proste i wymaga od nas użycia dwóch wywarów: Eliksiru niewidzialności oraz Naparu Gazowego. Najpierw musimy wypić pierwszy, a potem użyć kolejnego na kilku wrogach jednocześnie.
  • Mikstury możemy zrobić samodzielnie w klasie eliksirów lub kupić je w sklepie J. Pippina w Hogsmeade. Wybór należy do nas, bo gra nie precyzuje, w jaki sposób mamy uzyskać eliksiry. Ważne jest natomiast, że Napar Gazowy musimy wypróbować w walce.
  • Jeśli akurat nie wykonujemy żadnej innej misji, to możemy udać się do Zakazanego Lasu, gdzie dość łatwo powinniśmy trafić na grupy niskopoziomowych przeciwników. Wówczas po prostu przypisujemy napar do menu szybkiego wyboru (L1 na padzie PS, LB na padzie Xbox) i używamy go w walce jak granatu. Eliksiru niewidzialności możemy natomiast użyć gdziekolwiek.
  • Po zrealizowaniu ćwiczeń udajemy się w dzień do klasy eliksirów i rozmawiamy z nauczycielem. Wykonujemy mini-grę z nauką zaklęcia, po czym możemy przetestować jego działanie na manekinie.

Następnie: Hogwarts Legacy - W cieniu krypty

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Zadanie Profesora Sharpa 1

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze