Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesora Sharpa 1

Poznajemy zaklęcie Depulso.

W ramach dodatkowych wyzwań od nauczycieli w Dziedzictwie Hogwartu możemy nauczyć się przydatnego zaklęcia odpychającego Depulso. Na tej stronie wyjaśniamy, jak wykonać niezbędne ćwiczenia - Zadanie Profesora Sharpa 1.

  • Ćwiczenia od nauczyciela eliksirów wiążą się - a jakże - z użyciem mikstur. Wyzwanie jest bardzo proste i wymaga od nas użycia trzech wywarów: Eliksiru Skupienia, Eliksiru Maxima oraz Eliksiru Edurus. Najpierw musimy wypić pierwszy, a potem dwa kolejne jednocześnie, aby ich efekty się na siebie nałożyły.
  • Mikstury możemy zrobić samodzielnie w klasie eliksirów lub kupić je w sklepie J. Pippina w Hogsmeade. Wybór należy do nas, bo gra nie precyzuje, w jaki sposób mamy uzyskać eliksiry - zakupienie gotowych napojów z pewnością oszczędzi nam nieco czasu.
  • Po zrealizowaniu ćwiczeń udajemy się w dzień do klasy eliksirów, gdzie oglądamy scenkę i rozmawiamy z nauczycielem. Wykonujemy mini-grę z nauką zaklęcia, po czym możemy przetestować jego działanie na manekinie.

Następnie: Hogwarts Legacy - Zadanie Profesora Sharpa 2

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Wóz albo przewóz

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze