Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Sięgając nieba

Odblokowujemy ostatnie ulepszenia miotły.

Podczas wykonywania misji pobocznych, dostępnych w grze Dziedzictwo Hogwartu, będziemy mogli wykonać zlecenie dla Albiego Weekesa. Jeśli pomogliśmy mu zebrać dane podczas zadania Oblot, a potem Zamiatanie konkurencji, to po popchnięciu wątku fabularnego do przodu będziemy mogli po raz drugi i trzeci ulepszyć naszą miotłę - misja poboczna Sięgając nieba.

  • Udajemy się do Hogsmeade do sklepu Sprintwitches, gdzie rozmawiamy z właścicielem. Aby rozpocząć zadanie musimy kupić za 4000 monet drugą modyfikację miotły - zostanie aktywowane automatycznie. Po dokonaniu zakupu kończymy rozmowę i zaczynamy ją na nowo - wówczas Albie opowie nam o finalnych planach ulepszania pojazdu i znowu poprosi o zebranie danych.
  • Wychodzimy z wioski i lecimy do Imeldy Reyes. Czeka nas niestety dość długa podróż, ponieważ musimy się udać aż na południowy kraniec mapy - jeśli wcześniej tam nie byliśmy, to będziemy musieli się przedrzeć przez opanowaną przez gobliny kopanię. Na miejscu rozmawiamy ze ślizgonką i zgadzamy się na kolejny wyścig. Zasady się nie zmieniają - przelatujemy przez obręcze, starając się po drodze trafiać przyspieszające „bąble”.
W tym miejscu znajduje się wejście do kopalni
  • Dzięki modyfikacji miotły będziemy mogli dłużej utrzymywać przyspieszenie - warto z niego korzystać, aby zyskać lepszy czas. Po wygraniu zawodów rozmawiamy z Imeldą, a potem wracamy do Hogsmeade do Albiego i zdajemy mu relację z lotu. Po dalszych postępach w ramach głównego wątku, Albie odezwie się ponownie i zaoferuje możliwość kupienia trzeciego poziomu ulepszenia miotły za 7500 monet - to pozwoli używać „dopalacza” bez limitu.

Następnie: Podstawy szantażu

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - To po Goblidegucku

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze