Skip to main content

Hogwarts Legacy - Spotkanie ze Zbiegunem

Odzyskujemy zegarek kieszonkowy.

Eksplorując tereny wokół szkoły w grze Dziedzictwo Hogwartu trafimy do wioski Aranshire, gdzie pewien kupiec poprosi nas o pomoc w odnalezieniu zegarka kieszonkowego, czyli pamiątki po zmarłym przyjacielu - misja poboczna Spotkanie ze Zbiegunem.

  • Udajemy się do wspomnianego Aranshire, gdzie rozmawiamy z kupcem Edgarem. Wysłuchujemy jego historii o niejakim Milo i jego zgubnym planie zdobycia planów pająka. Wypytujemy się, gdzie dokładnie Milo padł ofiarą owadów i udajemy się za nawigacją w to miejsce.
  • Po dotarciu do lokacji trafimy do niewielkiego labiryntu, ale na szczęście nawigacja dokładnie prowadzi nas do celu. Idziemy wzdłuż wąwozu walcząc z napotkanymi pająkami oraz podpalając blokujące nam drogę pajęczyny.
  • Po dotarciu na dużą arenę walczymy ze Zbiegunem, który teraz się pojawi oraz pomniejszymi pająkami, które przyjdą potworowi z pomocą. Jeśli wcześniej nauczyliśmy się zaklęcia Avada Kedavra, to możemy pokonać mini-bossa jednym ciosem. Podczas walki warto się skupić tylko na Zbiegunie, a pomniejsze pająki zostawić na koniec.
  • Teraz rozglądamy się za ciałem Milo i poszukiwanym zegarkiem. Podchodzimy do bocznej jaskini z dużą pajęczyną, którą niszczymy zaklęciem podpalającym. Należy uważać, bo w środku będą trzy kokony, które po podejściu eksplodują i zadadzą naszej postaci znaczne obrażenia. Można je zniszczyć z daleka czarem bombarda. Pod skrzynią znajdziemy poszukiwany zegarek.
  • Teraz powracamy do Edgara w Aranshire i zwracamy mu przedmiot. Mężczyzna podziękuje nam za wysiłek i na tym misja zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Splątana sieć

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Człowiek za księżycami

Zobacz także