Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 5 - kody i tipsy na PC, PS4 / PS3, Xbox One / Xbox 360

Wszystkie aktualne kody: najlepsza broń, brak policji i pojazdy na zawołanie.

Przygotowaliśmy dla Was zaktualizowane zestawienie kodów i tipsów do GTA 5, które umożliwiają szybkie pozbycie się policji, odzyskanie zdrowia czy zmianę pogody. Wiele z tych kodów to recepta na nudę, jeśli taka Was dopadła.

Lista zawiera kody, działające na komputerach PC oraz na konsolach - PS4 / PS3 oraz Xbox One / Xbox 360, a także we wstecznej kompatybilności na PS5 i Xbox Series S/X. Oczywiście, w przypadku konsoli kody wpisujemy poprzez pada, natomiast na PC wykorzystujemy telefon komórkowy, z którego dzwonimy pod podany numer.

Mała uwaga: korzystanie z kodów uniemożliwia odblokowanie osiągnięć, nie jest możliwe korzystanie z kodów w trakcie misji fabularnych. Warto zwrócić uwagę, szczególnie w przypadku pojazdów, by mieć przed sobą odpowiednie miejsce.

To, co? Zaczynamy!


GTA 5 - kody na pojazdy: samochody, motocykle, samoloty i helikoptery

- tutaj można znaleźć wszystkie kody na motocykle, różne samochody, od szybkich po limuzynę, a do tego helikoptery i samoloty.


GTA 5 - kody na nieśmiertelność, zdrowie, bronie, pogoda i pieniądze

- wszystko, co czyni życie w Los Santos bardziej zabawne, ale i łatwiejsze. Od atrakcji w stylu zwolnionego czasu, szybkiego pływania, lepszego spadania, plus oczywiście zestawy broni i tradycyjna nieśmiertelność.


Pamiętajcie też, że przygotowaliśmy dla Was niezwykle obszerny poradnik do GTA 5 - znajdziecie tu nie tylko dokładny opis przejścia gry i misje poboczne, ale również mapy wszystkich sekretów, znajdziek i czego dusza zapragnie. Dla wciąż spragnionych wiedzy, opracowaliśmy również poradnik do trybu GTA Online - tutaj z kolei znajdziecie wiele pomocnych informacji, jak wejść do świata gry sieciowej, i się nie pogubić.

Jeśli macie jakieś pytania lub znaleźliście błąd, dajcie znać w komentarzach. Dzięki!

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze