Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zamkowa skrytka

Bawimy się w poszukiwacza skarbów.

Eksplorując szkołę w Dziedzictwie Hogwartu na Artura Plummy’ego. Chłopak zdobył dwie części starej mapy, która prawdopodobnie prowadzi do skarbu. Proponuje nam, abyśmy sprawdzili jedną z dwóch widocznych na dokumencie lokalizacji - misja poboczna Zamkowa skrytka.

  • Rozmawiamy ze zleceniodawcą, którego znajdziemy naprzeciwko Sali prof. Ronana, który uczy zaklęć. Wysłuchujemy historii i zgadzamy się pomóc. Zobaczymy szkic z trzema zaznaczonymi lokacjami.
  • Pierwszą ze wskazówek jest szkielet nosorożca. Schodzimy dwa piętra niżej i idziemy za nawigacją do zaznaczonego obszaru. Podchodzimy do szkieletu nosorożca. Nasza postać skomentuje śledztwo, a na mapie zostanie zaznaczony kolejny obszar poszukiwań. Idziemy tam.
  • Docieramy do fontanny ze smokiem na dziedzińcu, gdzie powinniśmy szukać schodów na górę. Aby do nich trafić, wchodzimy pod arkady i przechodzimy przez duże drzwi na środku. Wewnątrz budynku skręcamy w prawo i wchodzimy po schodach jedno piętro wyżej. Trafimy tam na ostatni z poszukiwanych obiektów - obraz.
  • Rzucamy Accio na uchwyt, widoczny na samej górze ramy malowidła. Otworzy się tajne przejście, a my będziemy mogli wejść do środka i zabrać ze skrzyni skarb - Szatę historyka. Po wszystkim wracamy za nawigacją do Artura i składamy raport z poszukiwań.

Następnie: Hogwarts Legacy - Księgi i perypetie

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Skrzydlate słowa

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze