Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zapisane w gwiazdach

Omawiamy plan z Poppy i Dorranem.

Podczas gry w Dziedzictwo Hogwartu pomagamy puchonce Poppy uratować ocalałe pisklęta Znikaczy przed kłusownikami. Pomaga nam w tym centaur Dorran, na prośbę którego znaleźliśmy tajemniczy artefakt Księżycowy Kamień - misja relacji Zapisane w gwiazdach.

  • Uwaga: Ten side-quest należy do cyklu misji, w których pomagamy Poppy ochronić magiczne zwierzęta przed kłusownikami. Poprzednie zadanie z tej serii: Centaur i kamień.
  • To bardzo krótkie zadanie. Udajemy się do zakazanego lasu, gdzie rozmawiamy z Poppy i Dorranem. Centaur opowie nam o przepowiedni, którą poznał jakiś czas temu, ale nie był pewien jej znaczenia. Teraz ufa, że dotyczyła właśnie wysiłków naszej postaci i puchonki w celu uratowania ptaków uważanych za wymarłe.
  • Pytamy się centaura o wszystko i na tym tymczasowo zadanie zakończy się. Po pewnym czasie dostaniemy list od Poppy, która będzie się chciała z nami spotkać w miejscu wejścia do sanktuarium Znikaczy.

Następnie: Hogwarts Legacy - W cieniu losu

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Mistrzowska różdżka

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze