Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Lojalność Lodgoka

Spotykamy z Lodgokiem w bazie goblinów.

Podczas przechodzenia kampanii fabularnej gry Dziedzictwo Hogwartu, goblin Lodgok poprosi nas o pomoc w infiltracji ostatniej bazy zbuntowanego Ranroka. Kiedy docieramy na miejsce okazuje się, że sojusznika nie ma na miejscu umówionego spotkania i zaczynamy przeczuwać, że stało się coś złego - misja główna Lojalność Lodgoka.

Udajemy się do wskazanego na mapie punktu i wchodzimy do kopalni. Idziemy prosto i już po chwili trafimy na dwóch rojalistów. Wchodzimy do kolejki po prawej i jedziemy do jednego z głębszych szybów.

Gdy wysiądziemy, wchodzimy na niewielką platformę i podpalamy ognisko pod kotłem. Wchodzimy po schodach obok nieco wyżej i przyciągamy do siebie za pomocą Accio kamienną platformę. Wskakujemy na nią i przyciągamy się na drugą stronę za pomocą uchwytu. Idziemy dalej mostami, aż nagle pojawi się kilku rojalistów. Pokonujemy ich w wybrany sposób, po czym przyciągamy do siebie dużą windę. Wskakujemy na nią i zjeżdżamy w dół.

Na dole czeka nas starcie z kolejnymi lojalistami. Pokonujemy ich, po czym rozpalamy ogień pod kotłem w pomieszczeniu po prawej i wjeżdżamy widną obok na wyższy poziom. Na górze idziemy prosto, aż trafimy na scenkę przerywnikową. Pokonujemy kręcące się po pieczarze gobliny i Trolla, po czym niszczymy filary podtrzymujące sklepienie.

Zbudowany przez Ranroka świder zostanie zniszczony. Oglądamy po tym dość długą scenkę, po której nasza postać ewakuuje się z podziemi. Dotrzemy zaraz koło wejścia do kopalni, którym wydostajemy się na zewnątrz. Na tym zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Próba Sana Bakara

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Centaur i kamień

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze