Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - W cieniu krypty

Sebastian zaprowadza nas do tajnego pomieszczenia.

Budynek szkoły z gry Dziedzictwo Hogwartu kryje wiele sekretów, a jednym z nich jest tajemnicza Krypta w podziemiach zamku. Nasza postać dostaje możliwość zwiedzenia lokacji wraz ze ślizgonem Sebastianem - misja główna W cieniu Krypty.

  • Uwaga: To zadanie jest częścią dłuższego cyklu misji, przybliżających graczowi historię Sebastiana Swallowa i jego rodziny.
  • Jest to dość krótkie i proste zadanie, polegające głównie na rozmowie, ale nauczymy się też przydatnego czaru. Zaczynamy od podążania za nawigacją do miejsca spotkania z kolegą. Odbywamy rozmowę, po której podążamy za chłopakiem do wejścia do krypty.
  • Wchodzimy w interakcję z zegarem, za którym znajduje się tajne przejście. Po wejściu do środka Sebastian zacznie opowiadać historię pomieszczenia, a my możemy rozejrzeć się dookoła. Po wysłuchaniu monologu podchodzimy do ślizgona i rozmawiamy z nim jeszcze raz. Możemy wypytać go o jego przyjaciela Omnisa.
  • Po dialogu chłopak nauczy nas zaklęcia Conringo. To magiczny, ognisty pocisk, zadający nieco mniejsze obrażenia niż Incendio, ale za to o znacznie większym zasięgu. Po wykonaniu mini-gry naszym zadaniem jest rozpalić za pomocą czaru trzy żyrandole w różnych miejscach krypty.
  • Po rozpaleniu ognia ponownie rozmawiamy z Sebastianem. Możemy także mu powiedzieć o naszej tajnej misji lub zachować na razie temat dla siebie. Po rozmowie wychodzimy z krypty.
  • Na korytarzu szkoły niestety wpadnie na nas Omnis. Chłopak będzie zły, że odkryliśmy kryptę. Możemy się przyznać, że pokazał nam ją Sebastian albo skłamać. Niezależnie od wyboru ślizgon będzie wściekły, że ktoś poznał jego sekret, ale nic na to nie poradzimy. Po tym zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Garlick 1

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Zadanie Profesora Sharpa 2

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze