Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Wymagająca dostawa

Zabawiamy się w kuriera mikstur.

W grze Dziedzictwo Hogwartu możemy wykonać krótkie zlecenie dla Parry’ego Pippina - właściciela sklepu z eliksirami w Hogsmeade. Mężczyzna poprosi nas, abyśmy dostarczyli dla niego kilka mikstur dla będącej stałą klientką wiedźmy, za którą jednak niezbyt przepada - misja poboczna Wymagająca dostawa.

  • Udajemy się do Hogsmeade do sklepu J. Pippina i rozmawiamy z właścicielem. Zgadzamy się pomóc, po czym wychodzimy ze sklepu i udajemy się we wskazanym kierunku. Ponieważ czeka nas dość długa podróż, zalecamy wcześniejszy zakup własnej miotły w zadaniu Oblot.
  • Po dotarciu do wioski Keenbridge rozmawiamy Fatimą, która jednak chce się najpierw przekonać na własne oczy, że dostarczane mikstury niewidzialności naprawdę działają. W tym celu otwieramy menu podręcznych przedmiotów przyciskiem L1 na padzie PS lub LB na padzie Xboxa i wypijamy miksturę.
  • Po sprawdzeniu działania eliksiru rozmawiamy z Fatimą. Dobijamy targu i wracamy do Pana Pippina w Hogsmeade, aby zameldować wykonanie zadania.

Następnie: Hogwarts Legacy - Wóz albo przewóz

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Oblot

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze