Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zajęcia z astronomii

Odkrywamy stoły astronomiczne.

W ramach przechodzenia wątku głównego Dziedzictwa Hogwartu będziemy mogli wziąć udział w lekcji astronomii u profesor Shah. Dzięki temu odblokujemy teleskop i nowy rodzaj znajdziek - misja główna Zajęcia z astronomii.

  • Aby zacząć udajemy się na sam szczyt wieży astronomicznej - to ta sama, w której znajduje się nasz Pokój Życzeń. Po dotarciu na miejsce wchodzimy w Świecący krąg, który rozpocznie zadanie. Oglądamy dość długą scenkę, podczas której profesor Shah wyjaśni nam istotę astronomii.
  • Teraz przejdziemy do małej mini-gry. Ustawiamy ostrość w teleskopie, aby widoczne gwiazdy nie były rozmazane. Oglądamy kolejną scenkę, po której zaczepi nas Amit i będziemy mogli dostać po własny teleskop. Schodzimy bocznymi schodami do magazynu pod platformą obserwacyjną i podnosimy ze stołu instrument.
  • Teraz schodzimy głównymi schodami na dolny taras, gdzie ponownie spotkamy Amita. Krukon zaproponuje nam znalezienie jednego ze stołów astronomicznych. Zostaniemy przeniesieni na obrzeża zamku. Na początku podążamy za kolegą, dopóki ten nie stwierdzi, że woli iść za nami. Przechodzimy przez drzwi do niewielkiej baszty. W środku znajdziemy kolejne drzwi, zastawione skrzyniami. Niszczymy skrzynie i wychodzimy z drugiej strony.
  • Przechodzimy przez jeszcze jedną basztę - niszcząc po drodze pajęczynę - aż trafimy na poszukiwany stół astronomiczny. Wchodzimy z nim w interakcję, a uruchomi się mini-gra podobna do poprzedniej. Używamy zbliżenia i obrodu teleskopu w taki sposób, aby zaznaczony kształt konstelacji pokrywał się z gwiazdami, które widzimy na wizjerze.
  • Po zobaczeniu gwiazdozbioru Lutni odbywamy jeszcze jedną rozmowę z Amitem, po czym zadanie zakończy się.

Następnie: Hogwarts Legacy - Trytona woda zmącona

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Zadanie profesor Garlick 2

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Hogwarts Legacy

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze