Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Howin

Nauka czaru Bombarda.

W ramach dodatkowych zadań od nauczycieli w grze Dziedzictwo Hogwartu, nauczycielka opieki nad magicznymi stworzeniami może nas nauczyć przydatnego czasu ofensywnego Bombarda. Musimy tylko złapać dwa magiczne stworzenia za pomocą cap-sakwy - Zadanie profesor Howin.

  • Po wybraniu zadania z dziennika misji na mapie oznaczone zostaną dwa punkty, w których możemy znaleźć poszukiwane stworzenia: znikającego ptaka dirikaraka oraz olbrzymią purpurową ropuchę. Możemy się udać do nich w dowolnej kolejności.
  • Dirikrak - jak wspomnieliśmy wyżej - potrafi znikać, dlatego przed próbą złapania warto potraktować go Levioso, aby nie mógł uciec. Wówczas szybko wyciągamy cap-sakwę i łapiemy stworzenie. Z olbrzymią ropuchą będzie mniej problemów. To stworzenia dość powolne, które nie powinny nam uciec.
  • Po złapaniu obu zwierząt wracamy do prof. Howin i uczestniczymy w kolejnej lekcji opieki nad magicznymi zwierzętami. Po obejrzeniu scenki rozmawiamy z nauczycielką i uczymy się nowego czaru.

Następnie: Hogwarts Legacy - Zadanie profesor Weasley

Spis treści: Hogwarts Legacy - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hogwarts Legacy - Smocza odprawa

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze