Fallout 4 - mody do gry

Aktualna baza modów: lepsze tekstur, optymalizacja, poprawki fanów i wiele więcej.

Gry w otwartych światach tworzą świetne fundamenty dla sceny moderskiej. Zakres możliwości, jakie stoją przed fanami jest praktycznie nieograniczony, a granicą pozostaje wyobraźnia i zaangażowanie. Nie inaczej jest w przypadku Fallouta 4, do którego pierwsze mody pojawiły się dosłownie kilka dni po premierze.

Ale tytuły ze studia Bethesdy mają właśnie to do siebie, że ich piękny i otwarty świat często bywa niedoskonały, oferują rozgrywkę z wieloma błędami i gliczami. Fani szybko je wyłapują i poprawiają to, czego nie zdążyli zrobić twórcy. Z czasem jednak, obok rzeczy poprawiających grę, modderzy wymyślają prawdziwe perełki, pozwalające zobaczyć w wirtualnym świecie niesamowite rzeczy.

Poniżej lista starannie wybranych, aktualnych modów do Fallouta 4. Nasza baza jest na bieżąco weryfikowana, a każdy wpis zawiera obszerną instrukcję instalacji, screenshoty i często materiały wideo.

Jeśli zaczynasz zabawę z modami do Fallouta 4, zobacz także naszą krótką instrukcję przygotowania Fallouta 4 do obsługi modów.

Mody związane z grafiką

Zbiór modów wprowadzających zmianę w efektach, oświetleniu, teksturach i wykończeniu oprawy graficznej, nadając głębi i nowego smaku grze.

Osady

Nowe obiekty, dekoracje i mechanizmy związane z budową oraz zarządzaniem osadami - to wszystko oferują poniższe mody.

Fizyka gry

Poniższe mody to propozycje zmiany silnika fizyki, co przekłada się na niektóre elementy rozgrywki.

Ułatwienia

Zbiór ułatwień mechanizmów rozgrywki i poziomów trudności - jeśli tylko chcemy, aby było ciut łatwiej (lub przyjemniej) od tego to, co zaproponowali nam twórcy.

Ekwipunek

Nowe przedmioty i zmiany wyposażenia naszego bohatera - wszystko dzięki poniższym modom.

Postać

Mody zmieniające rasę i wygląd naszego bohatera.

Świat gry

Zmiany zmieniające całkowicie - lub w mniejszym stopniu - świat gry. Nowe stacje radiowe, przemodelowane miejsca i małe, nadające smaku, elementy.

Towarzysze, dziwactwa i narzędzia

Mody związane z drużyną, która wraz z nami przemierza resztki zrujnowanego świata, a także parę dziwacznych pomysłów na rozgrywkę. Na koniec zaś programy poprawiające błędy gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami