Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nvidia Vault 1080 - mod do Fallout 4

Nowe efekty świetlne oraz lokacja - Krypta 1080.

Nie ma nic lepszego niż mody tworzone przez duże firmy. Raz na dodatek w formie moda pokuszą się sami twórcy gry, innym zaś - jak w przedstawianym przypadku - do stworzenia moda weźmie się ktoś całkiem niespodziewany. Nvidia wraz ze sowim studiem LightSpeed stworzyła mod dający nam nowe spojrzenie na post-apokaliptyczny świat Fallouta.

Jeden z największych graczy tworzących karty graficzne postanowił pokazać graczom jak robi się mody graficzne. W końcu nikt inny, jak tylko specjaliści, potrafią wyciągnąć z gry maksimum efektów. Animacje światła, promienie, rozpraszający się blask po gęstej mgle i nieprzenikniona ciemność to jednak tylko wstęp do Vault 1080. Chociaż, jak tytuł moda sugeruje, nie każdy sprzęt udźwignie ciężar obciążenia podzespołów.

Tytułowa krypta to także nowa lokacja dodana na mapie świata. Zwiedzając podziemia odkryjemy tajemnicę mieszkańców, a otaczający nas mrok i specjalne efekty nadadzą grozy nowej przygodzie. Wraz z efektami nowa linia zadań da nam około godziny zabawy, podczas której od razu odczujemy rękę profesjonalistów.


Jak działa mod?

mod dodaje nową lokację wraz z zadaniem związanym z kryptą 1080. Jednocześnie mod jest dziełem popisowym specjalistów Nvidii i serwuje nowe rozwiązania w kwestii oświetlenia.

Cover image for YouTube videoOfficial NVIDIA Fallout 4 Mod - Vault 1080 Trailer

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować mod należy odwiedzić stronę moda i dodać plik do biblioteki. Kiedy plik zostanie dodany, należy go aktywować z poziomu gry.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Lepsi Minutemani - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że frakcja Minutemanów rośnie w siłę. Możliwość werbowania wojowników, wzywanie i podróżowanie lataczem i nowe przedmioty związane z frakcją to tylko część opcji dodanych przez mod.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze