Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szybka podróż dla trybu przetrwania - mod do Fallout 4

Trzy warunkowane warianty szybkiej podróży dla najwyższego poziomu trudności.

Tryb przetrwania, będący największym wyzwaniem dla graczy w Fallout 4, wprowadza między innymi blokadę szybkich podróży. Grając na najwyższym poziomie trudności, wszędzie musimy docierać na piechotę. Zbawieniem jest korzystanie z Lataczy Bractwa Stali, jednak co jeżeli chcielibyśmy przywrócić szybką podróż, nawet z małymi restrykcjami?

Teleport będzie jednak wymagał od nas nowego planowania. Modyfikacja wprowadza bowiem trzy tryby działania. Realistyczny - dzięki któremu będziemy mogli przenosić się jedynie między połączonymi szlakami zaopatrzeniowymi osadami. Tryb restrykcyjny pozwoli nam przenieść się z dowolnego miejsca do trzech głównych siedzib naszej sieci osiedli. Będą to Sanktuarium, Zamek minutemanów oraz siedziba dodana w DLC Automatron.

Ostatnim wariantem jest całkowite odblokowanie szybkiej podróży do dowolnej osady, która nie musi być połączona z innymi. Jak widać, żaden z wariantów nie przewiduje odblokowania pierwotnie znanej szybkiej podróży. Nie przeniesiemy się więc do każdej odkrytej lokacji, dzięki czemu w jakimś stopniu będziemy mogli wczuć się w surowość najcięższego trybu rozgrywki.


Jak działa mod?

Mod występuje w trzech wariantach. Pozwalający na szybką podróż do każdej, połączonej linią zaopatrzenia osady, do Sanktuarium, Zamku i Automatronu oraz wariant Łatwy, któy pozwala na podróż do każdej osady.


Jak zainstalować moda?

Plik ze strony moda pobierzemy i zainstalujemy wykorzystując program Nexus Mod Manager. W zakładce „FILES” wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany plik aktywujemy i wybieramy odpowiedni wariant.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Oznaczenie nieodkrytych miejsc, zadań i znajdziek - mod do Fallout 4

Kolejny mod oznacza na naszej mapie w Pip-Boyu punkty zainteresowania, które mogliśmy przeoczyć. Przykładowo zadania, lokalizacje i figurki.

Komentarze