Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lepsi osadnicy - mod do Fallout 4

Poprawa losowości wyglądu i wyposażenia osadników.

Powtarzający się wygląd osadników, którzy przybywają zwabieni sygnałem radiowym sprawia, że z czasem tracimy odczucie indywidualności mieszkańców. Budowanie osad w Fallout 4 to jeden z największych elementów gry. Mod poprawiający losowość wyposażenia iwyglądu naszych podopiecznych sprawi, że element zarządzania stanie się ciekawszy.

Osadnicy zostają generowani w nowy sposób. Twarze, dotychczas powtarzalne i jednakowe, zostają urozmaicone. To samo dotyczy ubrań. Niektórzy nosić będą niespotykane dotychczas wśród osadników czapki, okulary czy nawet elementy pancerza. W zależności od poziomu ochrony, rzadziej trafią się mieszkańcy z potężnym pancerzem lub jego fragmentem.

Mod zawiera jednocześnie opcjonalny patch sprawiający, że osadnicy stają się śmiertelni. W trakcie bitwy o osadę, mogą zostać zabici. Dotychczas, kiedy wyruszyliśmy z pomocą do naszej wioski, mieszkańcy stawali się w naszej obecności nieśmiertelni. Mod zmieniający takie zachowanie sprawia też, że mieszkańcy z czasem się leczą. Zmiana wprowadza również losową liczbę stimpaków (od 0 do 2) w ekwipunku osadników.


Jak działa mod?

Modyfikacja zmienia losowych osadników. Nie zmienia towarzyszy, dzieci i osadnikó z nazwiskami. Zmiana polega na większym zakresie losowych twarzy i wyglądu oraz wzmocnieniu NPCów. Ponadto osadnicy mogą zostać wygenerowani z elementami pancerza i posiadają perki Życiodajna Moc i Szkielet z Adamantytu.

Cover image for YouTube videoFallout 4 Mod Spotlight! Better Settlers!

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować mod wystarczy na stronie moda przejść do zakładki „FILES”, a następnie kliknąć „DOWNLOAD WITH MANAGER” plik główny oraz pliki opcjonalne. Mod zostanie pobrany w programie Nexus Mod Manager.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Realistyczny ragdoll - mod do Fallout 4

Kolejny mod, jak sama nazwa wskazuje, poprawia reakcje ciał naszych adwersarzy, na sposób który lepiej imituje ludzkie ciało.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze