Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fryzury dla kobiet i nie tylko - mod do Fallout 4

Zestaw nowych i nowoczesnych fryzur dla postaci.

Wygląd postaci w Fallout 4 - jak i innych grach Bethesdy - to rzecz, nad którą spędzamy najwięcej czasu w pierwszych chwilach, a czasem w całej grze. Dodając nowe opcje, zwiększamy czas potrzebny na rozpoczęcie rozgrywki, ale w zamian otrzymujemy szereg nowych wariantów wyglądu postaci, którymi będziemy cieszyć oczy przez resztę rozgrywki. Zwłaszcza jeżeli gramy z widokiem zza pleców bohatera lub bohaterki.

Dodane przez mod - nowe i zbliżone bardziej do nowoczesnych - fryzury zaspokoją potrzebę mniej konserwatywnej w kwestiach wyglądu części odbiorców. Dotychczasowy styl postaci odpowiadał latom czterdziestym XX wieku - tak samo zresztą jak projekty modeli całego świata. Mod daje nam więcej opcji związanych z długimi, schludnymi włosami, ale także bardziej awangardowe style, których nie zaimplementowano pierwotnie w grze.

Nowe modele są utworzone całkowicie od podstaw i ulegają efektom fizycznym silnika gry. Zachowują się i wyglądają w sposób naturalny. Mimo iż zostały stworzone dla modelu postaci żeńskiej protagonisty, fryzur można używać także na płci przeciwnej. Prosta instalacja opisana poniżej wprowadzi w płynny i jasny sposób nowe fryzury do gry.


Jak działa mod?

Nowy mod dodający fryzury to aż 27 nowych stylizacji, które pasować będą nie tylko do kobiecej postaci gracza. Ponadto niektóre modele został zaprojektowane tak, że oddziaływują na nie prawa fizyki gry.

Cover image for YouTube videoTop 10 Fallout 4 Mods - January 2016

Jak zainstalować moda?

Dla ułatwienia instalacji korzystać będziemy z Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda, przejść musimy do zakładki „FILES”, gdzie pod najświeższą wersją moda wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Nie pozostaje nam już nic innego jak aktywacja moda w menadżerze i odwiedzenie fryzjera w grze.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Więcej muzyki w radiu - mod do Fallout

Seria Fallout, od kiedy wprowadzono radio w „trójce”, cierpi na monotonię muzyczną. Wszystkie utwory, chociaż świetnie dobrane do klimatu gry i wpadające w ucho, szybko się nudzą. Kolejny mod naprawia to dodając ponad setkę nowych piosenek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze