Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Znoszony Pip-Boy - mod do Fallout 4

Zmiana wyglądu Pip-Boya na bardziej znoszony i zniszczony.

Jak wyglądałby Pip-Boy, jeśli nie znaleźlibyśmy go wychodząc z krypty, a na zewnątrz - gdzie przeleżałby 200 lat pod radioaktywnym opadem, kurzem i złem całego świata?

Mod zmieniający wygląd naszego przenośnego komputera sprawia, że zamiast plastikowej, obłej obudowy, otrzymujemy zniszczony przez czas produkt RobCo.

Rdza, wgniecenia, wyostrzone krawędzie i - opcjonalnie - pęknięta szybka wyświetlacza zmienia Pip-Boya nie do poznania. Nie jest to prosta podmiana tekstur, chociaż możemy wgrać czarno-szary wariant kolorystyczny, który jest równie sfatygowany.


Jak działa mod?

Zmiana wyglądu Pip-Boya to głównie poprawione tekstury - stwarzające wrażenie, jakby skorodowane urządzenie było bardziej poniszczone. Pęknięcia ekranu i nowa tekstura szkła, to opcjonalne wersje moda, który występuje także w rozdzielczościach do 4K.


Jak zainstalować moda?

Uruchom plik fallout4.ini znajdujący się w kataloguużytkownik\Documents\My Games\Fallout4 i dodaj następującą wartość:
[archive]
bInvalidateOlderFiles=1

Kiedy już wprowadzisz zmiany, pobierz plik ze strony moda i wypakuj go do folderu z grą.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Dostrojone światła - mod do Fallout 4

Kolejny mod usuwa kilka elementów, które sprawiają, że Fallout 4 jest mniej mroczny niż mógłby być. Ukryte światła rozjaśniające mrok, teraz zostaną zastąpione nieprzeniknionymi ciemnościami.

Komentarze