Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atomic Radio - mod do Fallout 4

Nowa stacja radiowa z programami i reklamami w klimacie Fallouta.

Jednym z elementów, którego szczególnie brakuje w Fallout 4 - jak i poprzednich częściach - jest różnorodność programów radiowych. Najpopularniejsze Diamond City Radio gra w kółko te same utwory, a gracze już po kilku dniach zdolni są odśpiewać z pamięci większość piosenek puszczanych przez Travisa. Z nowym modem wspomniana monotonność się skończy.

Atomic Radio to nowa stacja radiowa, w której usłyszymy zatrzęsienie nowych formatów, których dotychczas świat Fallouta nie słyszał. Programy radiowe, reklamy produktów ze świata Fallouta, trailery filmowe z epoki i inne. Nowe radio z pewnością będzie towarzyszyło zarówno nowym graczom jak i starym wyjadaczom dodając świeżości jednemu ze stałych elementów rozgrywki.

Prosta instalacja wprowadzi szybkie zmiany do gry, dzięki czemu od razu będziemy mogli zatopić się w całkiem nowy, odkryty świat programów radiowych utrzymanych w stylistyce i klimacie Fallouta. Do nagrania reklam i programów posłużono się starymi nagraniami archiwalnymi, ale najciekawszym elementem są głosy wielu znanych osobistości ze świata gier wideo.


Jak działa mod?

Całkiem nowe radio, dodane przez mod, zostało stworzone dzięki nagraniom amatorów i profesjonalistów związanych ze sceną fanowskich nagrań audio. Nowy kanał zawiera trailery, reklamy i programy odpowiadające klimatem Falloutowi, a aktorzy prowadzący programy dodają do puli różne formaty twórczości radiowej.

Cover image for YouTube video

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować mod wystarczy pobrać plik ze strony moda wykorzystując Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę należy przejść do zakładki „FILES”, a następnie kliknąć „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany plik aktywujemy w menadżerze modów.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Nvidia Vault 1080 - mod do Fallout 4

Kolejny mod dodaje nową lokację i zadanie związane z Kryptą 1080. Mod jest jednocześnie dziełem popisowym specjalistów z Nvidii i dodaje nowe efekty świetlne do gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze