Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szybki zapis w trybie przetrwania - mod do Fallout 4

Quick-save dzięki przedmiotowi.

Najwyższy poziom trudności, dodany w jednej z łatek, stawia nas w bardzo ciężkiej sytuacji, kiedy to nie możemy używać szybkiego zapisu. Dla niektórych tak rygorystyczne ograniczenia przelały czarę goryczy. Nie chcąc więc rezygnować z podniesionego poziomu trudności, stworzono mod odblokowujący możliwość zapisu rozgrywki.

Wykorzystując mechanizm auto-zapisu, kiedy przechodzimy między lokacjami, mod sprawia, że za pomocą przedmiotu możemy dokonać szybkiego zapisu gry. Tryb przetrwania blokuje korzystanie z klawisza zapisu, więc stworzono przedmiot, dzięki któremu obejść możemy rygorystyczne ograniczenia, przypisując odpowiedni skrót w naszym Pip-boyu tak jak robimy to w przypadku broni.

Korzystając z moda nie musimy więc obawiać się o ciągłe poszukiwania brudnego materaca na pustkowiach. Przestaniemy być narkoleptykiem, który śpi przy każdej nadarzającej się okazji i ze spokojem będziemy rozkoszować się trybem przetrwania. Teraz będziemy spali tylko wtedy, kiedy będziemy musieli lub kiedy będziemy zmęczeni. Pamiętajmy więc, aby nie przeforsować swojej postaci, bo niesie to za sobą negatywne skutki.


Jak działa mod?

Po instalacji w naszym Pip-boyu pojawi się nowy przedmiot - „QUICK SAVE”, który możemy przypisać do klawisza skrótów, aby przyśpieszyć proces zapisywania gry.


Jak zainstalować moda?

Mod zainstalujemy z pomocą Nexus Mod Managera. Na stronie moda klikamy „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Po pobraniu mod należy aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Łatwiejsze przetrwanie - mod do Fallout 4

Kolejny mod wprowadza kilka uproszczeń dla trybu przetrwania. Dzięki niemu wyłączymy kilka denerwujących mechanizmów.

Tagi

Komentarze