Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sloty pancerza w strojach - mod do Fallout 4

Mod dodający sloty na elementy pancerza w strojach, które domyślnie na to nie pozwalają.

Znaleźliśmy świetny strój na pustkowiach. Lecimy szybko ulepszać zbroję, ale co się okazuje? To jest cały kostium i nie można do niego dodawać elementów pancerza. Ten i podobne problemy rozwiązuje niniejsza modyfikacja.

Od teraz będziemy w stanie doczepić do dowolnego stroju elementy pancerne. Kilka strojów nadal nie jest obsługiwanych, a przy niektórych elementy nadal nie będą widoczne, ale efekty elementów pancerza będą działać.

Załóżmy więc czerwoną kieckę z cekinami, zarzućmy rakietnice na barki i ruszajmy do Bostonu!


Jak działa mod?

Mod pozwala na dodawanie slotów na elementy pancerza, w strojach które na to nie pozwalają, czego efektem jest możliwość łączenia części garderoby i pancerza, które wcześniej się negowały. Zmiany wprowadzimy w warsztacie pancerzy. Modyfikacja niweluje także problem z przenikaniem tekstur, pozwalając na łączeni niepasujących elementów.


Jak zainstalować moda?

Mod zainstalujemy wykorzystując Nexus Mod Manager. Jeżeli program jest już gotowy, należy przejść na stronę moda, wybrać „FILES”, a następnie „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany plik aktywujemy w menadżerze.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Rozbudowane pancerze - mod do Fallout 4

Kolejny mod jeszcze bardziej rozbudowuje nasze możliwości płatnerskie. Skomponujemy dzięki niemu nowe pancerze, ulepszymy stroje i połączymy w dziwne wariacje.

Komentarze