Skip to main content

Urwij kolesiowi rękę i zatłucz go nią na śmierć - mod do Fallout 4

Zabawny i brutalny mod pozwalający wyrywać wrogom ręce.

Nazwa moda pochodzi z jednej z reklam czytanych przez Travisa w radiu Diamond City. W sposób dosłowny tłumaczy działanie moda. „Urwij kolesiowi rękę i zatłucz go nią na śmierć” pozwala nam na pozbawienie jednej z kończyn górnych naszego adwersarza w celu odebrania życia, nie przez odniesione rany wywołane samym procesem urywania, a możliwością dalszego toczenia walki pożyczoną kończyną właśnie.

Przeciwnicy w Fallout 4 jeszcze nigdy nie byli tak uprzejmi. Nowy mechanizm zobowiązuje bowiem istoty człekokształtne, takie jak ludzie, ghule i super mutanty, do podania nam pomocnej dłoni przy okaleczaniu przeciwników. Jeżeli jednak nie potrzebujemy niczyjej asysty, a broń którą władamy jest zdecydowanie lepsza, zawsze możemy pod uwagę wziąć możliwość ugotowania ręki.

Mod nie ma nic wspólnego z prawami fizyki czy zasadami anatomii. Kończyny bowiem urywamy bez większego problemu. Pamiętajmy, że mod nie jest dla każdego. Kto jednak obawia się widoku większej ilości krwi lub latających kończyn, nie powinien raczej w ogóle grać w Fallout 4. Zabawny mechanizm został stworzony jedynie jako żart.


Jak działa mod?

mod umożliwia urwanie kończyny adwersarzowi w postaci ghula, człowieka lub super mutanta. Urwana ręka posłuży jako broń biała lub jako żywność. Rękę można ugotować. Aby urwać rękę przeciwnikowi należy zaatakować go gołymi dłońmi.


Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy wchodząc w zakładkę „FILES” na stronie moda. Na miejscu klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER” i pobieramy plik w Nexus Mod Managerze. Po pobraniu plik należy aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: NukaMon - mod do Fallout 4

Kolejny mod - jak można się domyślić - sięga swoimi korzeniami do Pokemonów. Pozwala nam łapać NPCów i przeciwników w NukaBalle, aby wykorzystywać ich w walce przeciwko naszym wrogom.

Zobacz także