Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Magazynki na ziemi - mod do Fallout 4

Wyrzucone po przeładowaniu magazynki nie znikają.

Niektóre mody wprowadzają zmiany w aspektach, które na pierwszy rzut oka są dość naturalne dla gry. Po zastanowieniu jednak, okazuje się, że nigdy nie myślimy o znikających w powietrzu magazynkach, kiedy przeładowujemy broń. Po prostu ignorujemy ten fakt. Na szczęście istnieją ludzie, którzy zauważą braki i uzupełnią grę o kolejny element delikatnie zwiększający odczucie realizmu rozgrywki.

Wydać by się mogło, że podobny mod, który generuje więcej śmieci na ziemi, powinien wpłynąć negatywnie na wydajność gry. Jednak według testów przeprowadzonych przez autora moda, przy leżących na ziemi stu magazynkach po amunicji, nie zauważono spadku płynności. Puste magazynki znikną jednak, kiedy się oddalimy. Pamiętajmy też, że na różne komputery mod może wpłynąć inaczej.

Wyłączenie znikających magazynków działa ze wszystkimi rodzajami broni. Mówimy tutaj o karabinach, pistoletach, ale także o dwururce, broni laserowej czy nawet miotaczu ognia. Każdy zbiornik, ogniwo czy łuska może zostać odnalezione na ziemi, kiedy przeładujemy broń. Jest to tylko efekt wizualny, który ma na celu jeszcze większe ubarwienie, i tak już bogatego w detale, świata gry.


Jak działa mod?

Działanie moda jest dość proste. Sprawia że magazynki, pojemniki, łuski i inne zbiorniki amunicji, nie znikają z ziemi po przeładowaniu. Nie od razu. Dzięki temu podziwiać możemy pole bitwy rozsiane magazynkami, które znikną kiedy się oddalimy. Mod jest kompatybilnymi z DLC, ale nie wymaga ich do instalacji. Zwiększona liczba obiektów na ziemi nie wpływa znacząco na wydajność komputera.


Jak zainstalować moda?

Moda zainstalujemy odwiedzając stronę nexusa. Do instalacji wykorzystamy Nexus Mod Managera. Po wejściu na stronę moda, wystarczy przejśc do zakładki „FILES” i pobrać plik w menadżerze klikając na „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pozostaje tylko aktywować pobrany plik.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Łuski na ziemi - mod do Fallout 4

Kolejny mod sprawia, że - jak w przypadku magazynków - łuski po pociskach, które padają na ziemię, nie znikają. W ten sposób udekorowane pole bitwy spodoba się nam jeszcze bardziej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze