Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lepsza krew - mod do Fallout 4

Poprawia krew w Fallout 4 na ładniejszą.

Seria Fallout jest dobrze znana z podejścia do tematu krwawej jatki. Części ciała i hektolitry krwi przelewają się w tej grze rwącym potokiem. Co zrobić, kiedy tekstury krwi wydają nam się za mało realistyczne lub po prostu nam się nie podobają?

Po pierwsze, powinniśmy udać się na konsultację do lekarza rodzinnego. Po drugie, zawsze można ściągnąć opisywanego na tej stronie moda. Program zmienia krew na ładniejszą. Tekstury wyższej jakości i ciemniejsza krew sprawią, że ulice Bostonu pomalujemy na nowo.

Do moda dodana jest poprawka, która reperuje błędy, wynikające z krwawienia ghuli, braminów i kilku innych istot.


Jak działa mod?

Po wgraniu moda w grze spotkamy się z nowymi teksturami krwi. Rozpryski i plamy będą teraz zdobić pole bitwy jeszcze barwniej. Mod to także możliwość sprawienia że krew jest ciemniejsza. Jedną z opcji dodanych jest także efekt chlapnięć krwi na ekran gracza - co jednak można usunąć, jeśli przeszkadza.


Jak zainstalować moda?

Na stronie moda, w zakładce FILES, wybieramy jedną z dwóch opcji. Pierwsza to jedynie nowe tekstury. Druga zaś to tekstury i skrypty. Instalujemy przez Nexus Mod Managera jedną z wybranych opcji. Po aktywacji wybieramy interesujące nas opcje i przechodzimy dalej.

Po instalacji odnajdujemy plik Fallout4Custom.ini znajdujący się w ...\Documents\My Games\Fallout4. Edytując go dodajemy wartość:
[Display]
fDecalLifetime=800.000
fDecalLOD0=70000


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Znoszony Pip-Boy - mod do Fallout 4

Kolejny mod to zmiana wyglądu Pip-Boya na bardziej znoszony. Z pomocą tekstur w rozdzielczości nawet UltraHD, nadamy nowego smaku naszemu komputerowi.

Komentarze