Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lepsze Dobre Sąsiedztwo i Trzecia Szyna - mod do Fallout 4

Przemodelowane i bogatsze w detale lokacje Sąsiedztwa i Trzeciej Szyny dla Fallout 4.

Dobre Sąsiedztwo i Trzecia szyna to wspaniały zamysł stojący za obiema lokacjami, tworzący klimat małego osiedla, które radzi sobie w zniszczonym świecie. Tworzy swoją kulturę, politykę i prawo. Kiedy pierwszy raz odwiedzimy Dobre Sąsiedztwo, zachwyci nas oryginalność tego miejsca, a może nawet przypomną nam się czasy pierwszych Falloutów. Później jednak przyjdziemy drugi i trzeci raz, a znane miejsce straci swój urok i powieje nudą.

Sposobem na odświeżenie, wypełnienie luk i ożywienie Sąsiedztwa są dwa mody. Jeden doda uroku miasteczku na powierzchni. Nowe tekstury, nietypowi handlarze wymieniający się za przedwojenną gotówkę i NPC posiadający głos, wypełnią uliczki i nadadzą charakteru osadzie wyrzutków i biedaków. Dotychczas nudne i dobrze znane zakamarki wypełnią całkiem nowe stery złomu i ciekawostek.

Drugi mod to podziemie Sąsiedztwa, czyli Trzecia Szyna. Bar znajdujący się pod miasteczkiem dotychczas przyciągał tylko nieliczne szare twarze, które nic sobą nie reprezentowały. Klimatyczna knajpka, za sprawą moda, przerodzi się jednak w tętniące życiem miejsce spotkań lokalnych bandziorów, zakapiorów i miłośników Magnolii. Jak w przypadku zmodyfikowanej powierzchni i pod ziemią znajdzie się miejsce na nowe dekoracje i elementy otoczenia.


Jak działa mod?

Mod wymaga do działania DLC Automatron i Wasteland Workshop. Wprowadza zmiany w modelowaniu Dobrego Sąsiedztwa. Dodaje nowych NPC, którzy między innymi wymieniają przedwojenną gotówkę na kapsle. Mod dodaje także kilka nowych tekstur.


Jak zainstalować moda?

Mod instalujemy odwiedzając zakładkę „FILES” na stronie moda. Klikając „DOWNLOAD WITH MANAGER” rozpoczniemy pobieranie pliku w programie Nexus Mod Manager.

Jeżeli chcemy zainstalować do gry także przemodelowany lokal Third Rail (Trzecia Szyna), należy odwiedzić kolejną stronę moda i wykonać podobne do poprzednich czynności. Wejść w „FILES” i wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Oba mody wystarczy teraz aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Atomic Radio - mod do Fallout 4

Kolejny mod dodaje całkiem nową stację radiową, która nadaje stylizowaną muzykę, programy i reklamy przygotowane przez amatorów i specjalistów emisji głosu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze