Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - czy jest tryb single player

Możliwość grania samemu.

Seria gier Fallout jednoznacznie kojarzy się z rozgrywką dla pojedynczego gracza, a omawiana odsłona jest jedynym na ten moment tego typu eksperymentem Bethesdy. Tytuł może jednak przyciągnąć wielu miłośników gier dla pojedynczego gracza. Na tej stronie wyjaśniamy, czy w grze Fallout 76 jest tryb single player.

Nie, w Fallout 76 nie ma jako takiego trybu dla pojedynczego gracza. Nawet jeśli zdecydujemy się grać całkowicie samotnie i nie wchodzić w żadne interakcje z innymi graczami, to nadal będziemy ich co jakiś czas spotykać na swojej drodze. Należy zauważyć, że serwery gry nie są jednak zbyt pojemne, a dostępna w grze mapa naprawdę spora, dlatego najpewniej rzadko będziemy wpadać na innych użytkowników.

Jeśli jednak jesteśmy zdeterminowani grać całkowicie samemu, lub tylko w wąskim gronie znajomych, to studio Bethesda udostępnia możliwość opłacania comiesięcznego abonamentu Fallout 1st. Za cenę około 60 złotych miesięcznie otrzymujemy m.in. dostęp do prywatnych światów, na których możemy grać samemu lub z maksymalnie siedmioma znajomymi.

Dodatkowo można także wpływać na zasady panujące w świecie z pomocą specjalnych modyfikatorów - dzięki temu możemy dostosować rozgrywkę do własnych preferencji. Oprócz tego abonenci otrzymują także dostęp do specjalnego DLC, przepustki sezonowej oraz comiesięczny zapas Atomów (waluty premium) do wydania w sklepiku gry.

Następnie: Fallout 76 - crossplay: czy jest

Spis treści: Falout 76 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Fallout 76 - czy jest darmowe

Read this next