Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - czy jest tylko tryb online

Możliwość zabawy offline.

Seria gier Fallout jednoznacznie kojarzy się z rozgrywką dla pojedynczego gracza, a omawiana odsłona jest jedynym na ten moment tego typu eksperymentem Bethesdy. Tytuł może jednak przyciągnąć wielu miłośników gier dla pojedynczego gracza. Na tej stronie wyjaśniamy, czy w grze Fallout 76 jest tylko tryb online.

Niestety, w Fallout 76 nie pogramy w trybie offline bez dostępu do internetu. Mimo sporego odchylenia w stronę produkcji single player, tytuł nadal jest mimo wszystko MMO i do zabawy wymaga stałej łączności internetowej. Co więcej, nawet granie na własnym serwerze w ramach członkowstwa Fallout 1st nie umożliwia zabawy w trybie offline.

Twórcy nie ujawnili też na ten moment planów, aby tryb offline stał się kiedykolwiek dostępny. Niewykluczone jednak, że zakulisowo twórcy pracują nad trybem bez łączności z siecią - jakby nie patrzeć, gra powstała w oparciu o całkowicie single-playerowego Fallouta 4, także przywrócenie możliwości gry bez połączenia z internetem być może nie stanowi dla twórców dużego wysiłku.

Przypomnijmy, że Fallout 76 dostępny jest na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz w chmurze GeForce Now. Na komputerach osobistych tytuł dostępny jest w sklepach Steam oraz Microsoft Store.

Następnie: Fallout 76 - jak rzucać granaty

Spis treści: Falout 76 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Fallout 76 - crossplay: czy jest

Read this next