Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robo-pies - mod do Fallout 4

Wzorowany na psie-robocie z Wolfenstein towarzysz.

Inspirowany słynnym Panzerhundem z gry Wolfenstein nowy pies, który może zostać naszym towarzyszem, to świetne narzędzie mordu i zabawy. Jeżeli szukamy nowych kompanów, którzy nie są ludźmi, Panzerhund może być strzałem w dziesiątkę, a sposób w jaki się porusza, działa i brzmi, spodoba się każdemu.

Panzerhunda odnajdziemy wałęsającego się po złomowisku na wschód od Sanktuarium. Węszącego między wrakami robota możemy zwerbować poprzez rozmowę. Pies-robot, jak da się zauważyć, jest zaprojektowany z wyjątkową dbałością. Posiada także unikalne odgłosy dla szczeknięć i chodu. Model jednak korzysta nadal z animacji Ochłapa, co sprawi, że wielokrotnie nasz potworny towarzysz będzie się zachowywał zabawnie.

Mod występuje w dwóch wersjach. Normalnej, gdzie Panzerhund wzrostem przypomina przeciętnego psa, oraz w wersji Maxi, gdzie dorównuje postaci gracza. Przez wielu nowy kompan jest jednak uważany za zbyt potężnego. Może by więc potraktowany bardziej jako ciekawostka, niż kompan do prowadzenia fabuły i normalnej rozgrywki w Fallout 4.


Jak działa mod?

Mod dodaje do gry nowego towarzysza, którego możemy rekrutować na złomowisku nieopodal miejsca gdzie zaczynamy grę. Robo-pies jest stylizowany na wzór Panzerhunda z gry Wolfenstein. Nowy kompan występuje w wariancie Mini oraz Maxi, które różnią się rozmiarem. Model Maxi wyróżnia się problemem z kolizją tekstur, które przenikają. Robo-pies ma własny zestaw dźwięków.

Cover image for YouTube videoFallout 4 Mods - Panzerhund

Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować zmianę, musimy wejść na stronę moda. W zakładce „FILES” znajdują się dwie wersje moda. Maxi i Mini. Po wybraniu jednej klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER” i pobieramy mod w Nexus Mod Managerze. Pobrany plik wystarczy aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Urwij kolesiowi rękę i zatłucz go nią na śmierć - mod do Fallout 4

Kolejny mod jest jedną z najbardziej zakręconych rzeczy, jaką zobaczymy w Falloucie. Kierując się reklamą z radia, jak sugeruje nazwa moda, możemy urwać kolesiowi rękę aby zatłuc go nią na śmierć.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze