Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zamiana w syntka - mod do Fallout 4

Mod zmieniający nas w syntka.

Temat rasizmu powraca w serii Fallout wielokrotnie. Odznaczał się w przypadku ghuli w Fallout 3 i powraca z natężeniem w Fallout 4. Syntetyczni ludzie, lub jak nazywają ich mieszkańcy Bostonu - Syntki, to jak nazwa wskazuje, maszyny imitujące wygląd i zachowania Homo sapiens. Stworzeni przez Instytut przemierzają pustkowia Wspólnoty i są znienawidzeni przez mieszkańców okolicznych ruin.

Powodem nienawiści do Syntków są porwania. Jednak nie każdy jest winny, a niektóre syntki starają się uciec spod władzy Instytutu i chowają się między ludźmi. Za pomocą moda możemy spróbować życia syntetycznego człowieka wcielając się w skórę i mechanizmy. Przemiana pozwala nam jednak jedynie na zmianę wizualną z powodu ograniczeń związanych z obrażeniami oraz głosem.

Będąc Syntkiem nie usłyszymy więc cybernetycznego bohatera, a kiedy oberwiemy w jedną z kończyn, ta eksploduje lub urwie się pozostawiając nas bez szans na przywrócenie pełnej funkcjonalności. W końcu mechanicznego ramienia nie uleczymy stimpackiem. Mod wpływa zatem jedynie na wygląd i jest ciekawostką. Ciekawostką, która daje nam szansę we wcielenie się w 4 różne modele, nie dające nam jednak pełnej funkcjonalności człowieka. Czy potraktujemy fakt wybrakowania jako realizm czy niedopracowanie moda, to zależy już od nas.


Jak działa mod?

Kolejny mod, który zmienia naszą postać, to zmiana w syntka. Do wyboru mamy jeden z czterech modeli postaci. Aby zmienić się w syntka, należy w edytorze postaci wybrać jedną z predefiniowanych twarzy. Następnie wejść w konsolę komend, zaznaczyć postać gracza i wpisać: „setrace synthgen1”, „setrace synthgen2” lub „setrace synthgen2racevalentine”.


Jak zainstalować moda?

Przy instalacji wykorzystamy program Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, przechodzimy do zakładki „FILES” gdzie klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER” głównego pliku i - jeżeli chcemy - plików opcjonalnych. Pobraną zawartość należy aktywować w menadżerze.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Fryzury dla kobiet i nie tylko - mod do Fallout 4

Kolejny mod daje nam nowy, szeroki wybór świetnie wymodelowanych fryzur, które przypadną do gustu większości graczy z postacią płci pięknej, ale i - w niektórych przypadkach) części męskich protagonistów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze