Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Latarki taktyczne - mod do Fallout 4

Montowane w różnych częściach stroju bohatera nowe źródła światła.

Tworząc atmosferę mroku pustkowi post-nuklearnych dodatkowe źródła światła są zawsze mile widziane. Światło bowiem jest głównym czynnikiem, który wpływa na odbiór wizualny otoczenia. Mod wykorzystujący mechanizm podobny do zastosowanego w grze kasku budowlanego z latarką lub hełmu Pancerza Wspomaganego dodaje nowe opcje oświetlenia, które ulepszą nasze doświadczenie z grą.

Sześć nowych, możliwych do zamontowania w różnych segmentach ekwipunku, latarek to idealne rozwiązanie dla osób szukających alternatywy dla słabej i bladej lampki Pip-Boya. Nie zastępujące jednak oryginalnego, nowe źródła światła dają świetne efekty, a możliwość włączenia dynamicznych cieni doda grozy, kiedy będziemy przeszukiwać gruzowiska Bostonu.

Po prostej instalacji i wyborze odpowiednich opcji - w znanym już każdemu moderowi Fallouta menadżerze Nexusa - odblokowana zostanie możliwość stworzenia nowych latarek i kolorowych soczewek w stacji chemicznej i warsztacie do tworzenia pancerzy. Możliwość umieszczenia lampek w różnych miejscach na ciele dosłodzi fakt współpracy z niektórymi modami związanymi z oświetleniem.


Jak działa mod?

Dodane przez mod latarki w różnych kolorach zamontujemy na wybranych elementach pancerza. Mogą być one noszone przez naszych kompanów, którzy będą je włączać i wyłączać. Mod to także zmiany wizualne. 10 wariantów dystansu światła, dynamiczne światła i światło wolumetryczne z pewnością nadadzą klimatu, kiedy przedzierać się będziemy przez kanały.


Jak zainstalować moda?

Plik pobierzemy ze strony moda. Po wejściu w zakładkę „FILES”, możemy wybrać opcję „DOWNLOAD WITH MANAGER”, która automatycznie uruchomi Nexus Mod Managera. Pobrany w programie plik wystarczy aktywować. Po uruchomieniu gry, latarki znajdziemy na stacji chemicznej, a kolorowe soczewki wyprodukujemy w warsztacie płątnerskim.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Pancerz Wspomagany z BioShocka - mod do Fallout 4

Tęsknicie za Big Daddym z Bioshocka? Teraz możemy założyć Pancerz Wspomagany, który został zaprojektowany z myślą o fanach BioShocka właśnie.

Komentarze