Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lepsi Minutemani - mod do Fallout 4

Mod zwiększający znaczenie oraz możliwości frakcji Minutemanów.

Minutemani, będący jedną ze stron konfliktu w Fallout 4, wprowadzają nas w system osad i warsztatów. Stając się generałem i dowódcą, nie odczuwamy jednak znacznego zwiększenia naszych możliwości. Za pomocą moda wprowadzimy zmiany w systemie zarządzania ugrupowaniem oraz uzbroimy i nadamy nowe możliwości żołnierzom walczącym o sprawiedliwość na pustkowiach dookoła Bostonu.

Co jeśli moglibyśmy kontrolować grupy żołnierzy, a nie tylko polegać na swoim kompanie? Podchodzić do patrolującego pustkowia żołnierza i rozkazać mu podążanie za sobą? Co gdybyśmy mogli przetransportować oddział Minutemanów lataczem? Co jeśli moglibyśmy wezwać wsparcie latacza? To tylko niektóre opcje dostępne dzięki modyfikacji. Całkiem odnowiona frakcja stanie się teraz znacznie wyraźniejszym aspektem rozgrywki.

Sam fakt ulepszenia zarządzania Minutemanami wzbogacony został o możliwości wydawania rozkazów jak zwykłym osadnikom. Możemy także ubrać naszych żołnierzy w tematyczne, stylizowane stroje, które sprzeda nam Ronnie, a na dodatek wszyscy wezwani do pomocy, będą mieli nowe twarze, które nie powtarzały się, jak dotychczas, w świecie gry.


Jak działa mod?

Mod daje nam wiele nowych opcji związanych z frakcją Minutemanów. Dodaje 58 nowych stroi i pancerzy dla frakcji, modeluje 81 twarzy minutemanów oraz dodaje nowe przedmioty dekoracyjne i obronne. Daje nam dostęp do najemników których możemy najmować i wydawać rozkazy, zwiększa ilość patroli, a poziom wszystkich wojowników rośnie wraz ze wzrostem poziomu gracza. Na końcu dodaje latacz Minutemanów wraz z możliwością podróżowania pojazdem.


Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować moda wystarczy wejść na stronę moda w zakładkę „FILES” i wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”, aby rozpocząć proces przez program Nexus Mod Manager. Pobrany plik wystarczy aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Robo-pies - mod do Fallout 4

Kolejny mod daje nam nowego kompana - psa wzorowanego na robotycznych stworach z gry Wolfenstein.

Komentarze

More On Fallout 4

Najnowsze artykuły