Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ciemniejsze noce - mod do Fallout 4

Noce w Fallout są za jasne? Ten mod to zmienia.

Każdy, kto grał w którąkolwiek grę Bethesdy, mógł spokojnie zakładać, że w Fallout 4 noce będą zbyt jasne. Tego samego doświadczyliśmy w poprzednich Falloutach i w Skyrimie. Jest to naturalna kolej rzeczy z racji tego, że chcemy podziwiać świat również kiedy zapadnie zmrok.

Są oczywiście gracze, którzy wolą jednak, aby gra była bardziej realistyczna. Potęguje to oczywiście emocje i doświadczenie, które płynie z obcowania z Falloutem. Chcemy odczuwać otoczenie, tak jakbyśmy sami tam byli. Jeśli macie to samo, powinniście zainteresować się niniejszym modem.

Mod, jak sama nazwa wskazuje, sprawia, że noce we Wspólnocie są ciemniejsze. Częściej musimy używać źródeł światła, żeby odnaleźć drogę lub przedmioty.

Poza tym, że mod daje nam do dyspozycji kilka rodzajów „zaciemnienia” nocy, daje również możliwość polepszenia noktowizorów w celownikach. Wpływa to również na perk Dziecko nocy (poziom 2). Jest to jednak opcjonalne.


Jak działa mod?

Mod wprowadza kilkustopniowe zaciemnienie nocnego nieba. Coraz bardziej wymagająca światła, nieprzenikniona ciemność, zostaje zbalansowana wzmocnioną noktowizją. Zwiększony realizm czarnej nocy zwiększa poczucie grozy i niebezpieczeństwa w trakcie przechadzek po zmroku.


Jak zainstalować moda?

Korzystając z Nexus Mod Manager, pobierz pliki ze strony moda. Po wybraniu odpowiedniej wersji wystarczy aktywować zmianę w menadżerze i już możemy podziwiać wprowadzone w grze zmiany.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Lepsza mapa - mod do Fallout 4

Kolejny mod zmieni widoczność oznaczeń topograficznych na mapie. Kontrast dróg i wzniesień terenu będzie od tej chwili dużo bardziej widoczniejszy.

Komentarze

More On Fallout 4

Najnowsze artykuły