Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ochłap plus kompan - mod do Fallout 4

Dwójka towarzyszy.

Planowana przez twórców opcja - co potwierdzają notatki twórców odnalezione w plikach gry - posiadania dwóch kompanów zostaje odblokowana dzięki modyfikacji. Konkretnie rzecz ujmując, towarzyszyć może nam jeden towarzysz oraz Ochłap, czyli pies spotykany niemal na samym początku przygody. Usunięcie pierwotnie projektowanej opcji posiadania dwójki kompanów wynikało z braku czasu deweloperów na łatanie błędów tego rozwiązania.

Przykładów tego, że Ochłap miał być zawsze z bohaterem, jest wiele. To chociażby perk odpowiadający za samodzielne wędrowanie postaci, który nie wpływa jednak na psa. W kodzie gry zawarto też mechanizm odpowiadający za relacje między Ochłapem i drugim sojusznikiem.

Porzucony element zostaje jednak odblokowany. Po pobraniu i zainstalowaniu moda nie musimy robić nic więcej - funkcja po prostu zacznie działać.


Jak działa mod?

Mod pomija ograniczenie narzucone przez grę, które powoduje, że możemy posiadać tylko jednego kompana. Nie pozwala na większą ilość kompanów po za dodatkowym Ochłapem. Teraz gracz może wędrować z ochłapem i jednym, wybranym towarzyszem.


Jak zainstalować moda?

Aby zainstalować mod, należy pobrać plik ze strony moda i przejść do zakładki „FILES”. Następnie wybieramy „DOWNLOAD WITH MANAGER” aby pobrać plik z pomocą Nexus Mod Managera. Pozostaje tylko aktywować pobrany plik.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Metalowy Ochłap - mod do Fallout 4

Kolejny mod zamieni naszego psa w metalowego potworka, którego ubierzemy w różne fragmenty cybernetycznej zbroi.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jakub Pyrka

Contributor

Komentarze