Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bronie do rzucania - mod do Fallout 4

Odblokowanie nowych broni znalezionych w dodatku Far Harbor.

Odkryte w kodzie dodatku Far Harbor bronie, którymi możemy rzucać, zostają przywrócone. Pozostawione i ukryte w grze sugerują, że twórcom nie starczyło czasu, aby zaimplementować nowe przedmioty. Co dziwne, wiele z mechanizmów, które odkrywa mod, zostaje niezmienionych. Znajdziemy więc noże do rzucania, piły tarczowe, haki czy eksplodujące włócznie w różnych miejscach lub stworzymy je sami przy stacji chemicznej.

Nowe bronie to dokładnie noże, toporki, harpuny, tarcze od piły tarczowej, elektryczne hapruny i harpuny eksplodujące. Wszystkie z powyższych mogą zostać zebrane i ponownie wykorzystane w walce. Oczywiście poza wybuchającym harpunem - ponieważ wybuchł. Przedmioty możemy stworzyć, ale także znaleźć jako asortyment u lokalnych sprzedawców.

Mod dodaje także możliwość upuszczenia piły tarczowej przez Pana Wyrwiflaka lub Pana Złotą Rączkę. Następnie znaleziony przedmiot możemy dostosować do rzucania na stacji chemicznej. Pamiętajmy jednak, że zmiany, aby zostały zaimplementowane w świecie gry, musimy odczekać kilka dni, zanim odświeżą się ekwipunki handlarzy oraz zawartość skrzyń. Do tego czasu pozostanie nam jedynie mechanizm tworzenia własnej rzucanej broni z materiałów które posiadamy.


Jak działa mod?

6 nowych broni do rzucania: noże, toporki, harpun, tarcza od piły, elektryczny harpun i wybuchający harpun znajdziemy przy wrogach, w pojemnikach i u kupców. Nowe przedmioty mogą także zostać przekonwertowane lub zbudowane ze złomu na stacji chemicznej.


Jak zainstalować moda?

Przy instalacji przyda się nam Nexus Mod Manager. Po wejściu na stronę moda, należy wejść w zakładkę „FILES”, a następnie wybrać „DOWNLOAD WITH MANAGER”. Pobrany w menadżerze mod, należy aktywować.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Portal Gun - mod do Fallout 4

Na kolejnej stronie znajdziemy specjalną broń Instytutu, z którą spotkać się mogliśmy w grze Portal. Dostarczy nam wiele zabawy przy teleportowaniu siebie, przeciwników lub… granatów.

Komentarze